Tarot Falı

Tarot Aşk Açılımı Nedir? Nasıl Bakılır?

Yazar: Özlem Ege

İnsanlık tarihinin en eski gelecek okuma yöntemlerinden biri olan tarot, orta çağın sonlarına doğru ortaya çıkmıştır. Tarot falında yine öğrenmek istediklerinizi size kartlar söyleyecektir. Bu kartlar toplamda 78 adettir. Ayrıca iki ana bölümden oluşmaktadır. 22 adet karta büyük arkana, 56 adet karta da küçük arkana denmekte. Peki, Tarot Aşk Açılımı Nedir? Nasıl Bakılır?

Tarot Aşk Açılımı Nedir?

Tüm fallarda olduğu gibi bu falda da aşk soruları birinci planda gelmektedir. Herkes özellikle gelecekte evlenip evlenmeyeceğini, aşık olup olmayacağını merak etmektedir. İşte, tarot falı da bunu öğrenmenizi sağlayacaktır.

Tarot aşk açılımı için öncelikle sessiz ve sakin bir ortam gerekmektedir. Kartları okuyacak olan kişi ile tarot bakacak kişinin yalnız olması iyi olacaktır. Belki o ortamda hafif bir müzik, birkaç mum ve loş bir ışık olabilir. Odada olan bu şeyler muhteşem bir ambiyans sağlayacaktır.

Kartlar birbirine karıştırıldıktan sonra 6 tane kart seçilir. 2 üste, 3 bir altına ve bir tane en alta dizilir.

Burada birinci kart sizi temsil edecektir. İçerisinde bulunduğunuz ilişkiye dair hislerinizi bakış açınızı kısaca kendinizi bu kartta görebileceksiniz.

İkinci kart ise partnerinizi temsil etmektedir. Onun size karşı duyguları ve davranışları hakkında size bilgi verir.

Üçüncü kart bağlantı kartıdır. Sizi birbirinize bağlayan ortak özelliklerin neler olduğunu söyleyecektir.

Dördüncü kart ilişkinizin gücünü gösterecektir. Aynı zamanda ilişkinizi koruyan ve sizi bir arada tutan şeyin ne olduğunu söyleyecektir.

Beşinci kart, ilişkinizin zayıf yönlerini gösterecektir. Beraberlikte olan eksiklikler açığa açığa çıkacaktır. Bu kart ayrıca ilişkinizi geliştirmek ve iyileştirmek için neler yapmanız gerektiğine dair bilgiler verecektir.

Altıncı ve son kart da gerçek aşkı temsil eder. İhtiyacınız olan şeye dair ipuçları verir. Ayrıca ilişkinizin ileriki zamanda başarılı olup olmayacağını da gösterecektir.

Tarot falında aşk, en çok yorumlanması istenen konulardan biridir. Soruların çoğu da buradan gelecektir. İnsanların sevgi ve aşk ihtiyacı devam ettiği sürece de böyle devam edecektir. Elbette aşk, tek kişilik bir oyun değil, kartlar ne söylerse söylesin gözü kapalı inanmamanız gerekiyor.

Tarot falı yorumu için Falbahçem’in ünlü yorumcularına canlı fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın