Genel

Telefonda Fal Nasıl Bakılır?

Yazar: Özlem Ege

Fala inanma, falsız da kalma demişler… Teknolojinin geliştiği bugünlerde fal baktırma yöntemleri de değişti. Artık kafelerde falcılara gitmek yerine ev ortamında veya günün herhangi bir saatinde herhangi bir yerden telefonunuz aracılığıyla hemen fal baktırabilirsiniz. Telefonda Fal Nasıl Bakılır? diye merak ediyorsanız eğer, okumaya devam ederek öğrenebilirsiniz.

Telefon aracılığıyla mesaj veya arama üzerinden fal baktırabiliyorsunuz. Mesajla falda sizden istenen bilgileri web sitesine girdikten sonra yanıt beklemeniz gerekiyor ancak mesaj üzerinden bakılan fal yerine birebir canlı fal baktırmak, falcıyla anlık iletişim kurabilmek ve sorularınızı anında sorabilmek istiyorsanız aradığınız uygulama: telefonla fal

Adım adım Telefonda Fal

Telefonda fal baktırmak için hem birçok uygulama bulunmakta hem de websitesi üzerinden verilen iletişimler üzerinden yapılabilmekte.

Bugüne kadar birçok ünlü yorumcusu ile telefonda fal bakan Fal Bahçem’de kahve, su, el, tarot, rüya yorumu, yıldızname, katina aşk falı ve daha birçok fal çeşidi bulunuyor. Siz de Fal Bahçem’in ünlü yorumcularıyla telefonda birebir görüşerek fal baktırabilirsiniz. Öncelikle Fal Bahçem’e giriş yapmanız ve belirli bir kredi yüklemesi yapmanız gerekiyor. Eğer beğendiğiniz veya telefonla arayacağınız falcıyı belirlediyseniz falcının sayfasındaki kredi tutarını kontrol etmelisiniz. Buna göre belirlediğiniz ödemeyi yaptıktan sonra falcının çevrimiçi olmasına dikkat etmelisiniz. “Heme Aran” butonuna tıkladığınızda aranmak istediğiniz numarayı yazmanız gerekiyor. Sonrasında 0850 888 50 46 nolu numaradan aranacaksınız, telefonun diğer ucunda falcınız sizi bekliyor olacak.

Genelde telefonda fal baktırma denilince akla kahve falı gelir ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi aradığınız tüm fal çeşitlerini Fal Bahçem’de bulabilirsiniz.

Telefon üzerinden sitemize giriş yaparak, online fal ya da telefonda fal baktırabilirsiniz. Web sitemize girerek sanal kahve falı baktırabilir, hakkınızda olan tüm fal yorumları çeşitli gerçekleriyle öğrenebilirsiniz.

Telefonda fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularını kaçırmayın. Burç yorumundan, sanal kahve falına kadar tüm fal çeşitleriyle gerçekleri öğrenin!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın