Burç Yorumları

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Yazar: Özlem Ege

Terazi Burcu, burçlar kuşağında mantık ve denge olgusuyla öne çıkan burçtur. Varsayım doğrultusunda burçlar kuşağı 12 burçtan oluşmaktadır. Ve temel karakteristik özellikleri belirlediği düşünülen dört element bulunmaktadır. Haziran ayında kişilik özellikleriyle ön plana çıkacak olan Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları belli oldu. İşte Haziran 2020 Yorumları…

 Burçlar ve Elementler

 Burçlar ait olduğu elemente göre dört gruba ayrılmıştır.

 -Ateş elementindeki burçlar; Koç, Aslan ve Yay’dır.

 -Toprak elementindeki burçlar; Boğa, Başak ve Oğlak’tır.

 -Hava elementindeki burçlar; İkizler, Terazi ve Kova’dır.

 -Su elementindeki burçlar; Balık, Yengeç ve Akrep’tir.

 Astroloji biliminde elementler, mensubu olan burç üzerinde temel özellikleri belirleyen unsurdur. Terazi Burcu hava elementine ait olan burçlar arasındadır. Aynı elemente ait burçlar benzer özellikler taşısa da kendi içlerinde de çeşitli farklılıklarla ayrılırlar.

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları

 Hava grubuna dahil olan burçların en belirgin ve öne çıkan özellikleri akılcı olmalarıdır. Bilime ve matematiğe son derece yatkındırlar. Bilgi edinmek, hemen her konuda öğrenmek onlar için tatmin edicidir. Entelektüel olmakta zorlanmamalarının en büyük nedeni bilgiye karşı duydukları açlık hissidir. Girdikleri ortamlarda ilgi odağı olmaları kaçınılmazdır. Sosyal yaşamları hareketlidir. Farklı konularda fikir alışverişi yapmaya, karşısındaki kişiye yeni bilgiler öğretmeye bayılırlar. İş hayatlarında da başarılı ve çalışkanlardır. Aynı zamanda görev bilincinde, sorumluluk sahibi bireylerdir.

 Haziran ayında terazi burcu fikirleriyle ön plana çıkacak. Farklı fikir ve projelerle parlamak hedefleridir. Eleştirmeyi, karşısındakine karşı öğretici pozisyonda olmayı severler. Diğer gruplarla karşılaştırıldığında belki de tarafsız olmayı başarabilen burçlardır. Fazla duygusal olmamalarına karşı çok kolay alınabilirler. İlişkilerinde kısıtlamalardan hoşlanmaz ve karşı tarafa da kısıtlayıcı davranmaktan kaçınırlar.

 Terazi Burcu Özellikleri

 Burçlar arasında adaletin simgesi olan teraziler aynı zamanda dış görünüşleriyle de kendilerinden söz ettirirler. Dış görünüş onlar için son derece önemlidir. Bu ay dış güzelliğinizle ön plana çıkabilir hayatınıza yeni birini alabilirsiniz.  Hava grubundaki burçlar içerisinde sanat ve estetiğe en yatkın burçtur. İlgilendikleri her işte estetik kaygısı yaşarlar. Resim çizmek, maket yapmak gibi uğraşlarda iyi olsalar da asıl öne çıkan dekorasyondaki becerileridir. Araştırma ve öğrenmeye merak duyan teraziler yenilikleri de özenle takip ederler. Sanat ve estetik açıdan onları tatmin eden her şey onlar için ulaşılması gerekendir. Aktif olarak üretmeseler de tercihleri çevrelerinden tam not alır. İzledikleri filmler, dinledikleri müzikler, seçtikleri kıyafetler bile estetiğin ahenginde dans ederek dikkat çeker.

Telefonda fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularını kaçırmayın. Burç yorumundan, sanal kahve falına kadar tüm fal çeşitleriyle gerçekleri öğrenin!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın