Burç Yorumları

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Yazar: Özlem Ege

Bu ay hayata bambaşka bir gözle bakacağınız bir ay. Bu ay başka neler yaşayacağım diye merak ediyorsanız eğer işte Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Kendini tepeden tırnağa kadar değiştireceğin Mart ayına hazır mısın? Seni zorlayan tüm duygulardan ve durumlardan arınmak isteyebilirsiniz. 7 yıldır sizin karşı burcunuzda hareket eden Uranüs, artık burç değiştirdi. Bu durumdan ötürü sizin de hayatınızın değişmeye başladı. Sosyal çevreniz, iletişiminiz farklılık gösterecek. Ailevi konularınız da değişiklik gösteriyor. Her sorumluluğu üstlenmek size göre değil. Bundan ötürü pek çok konuyu ihmal ettiğinizden ötürü bugünlerde tekrar hatırlayabilirsiniz.

Çevrenizdekiler sizden biraz daha açık olmanızı bekliyor. Yani isteklerinizi daha açık daha net bir şekilde ifade etmeniz gerekiyor. Siz isteklerinizi kapalı bir şekilde ifade ettiğiniz takdirde istemeden de olsa kendinizi üzebilirsiniz. İletişim gücünüzü ve yeteneklerinizi kullanarak, durumunuzu kurtarabilirsiniz.

Bu ay Yeni ay sizi biraz harekete geçirebilir. Geçen yaz aylarında aile ilişkilerinizde şahit olduğunuz bazı konulardan ötürü onlara destek oldunuz. Bu ay içerisinde de aynı şekilde onlara yardımcı olacaksınız. Yapıcı tutumunuzdan ötürü seninle duygularını paylaşan kişilere yol gösterici olabilirsin. Eğer partneriniz varsa ilişkinizde kıskançlık durumları artış gösterebilir. Mesela bazı şeyleri fazlasıyla hak ettiğinizi düşünüyorsunuz bundan ötürü beklentiniz çok yüksek. Biraz daha sakin kalmanız gerekiyor. Eğer evlilik hazırlıkları yapıyorsanız herkesin size akıl vermesinden sıkıldınız. Bundan ötürü onlara tepki gösterebilirsiniz.

İşiniz ve kariyerinizle alakalı geleceğe yönelik planlarınız Mart ayının sonlarına doğru önem kazanacak. İnsan ilişkilerini bir köşede bırakarak önünüze bakmanız gerekiyor. Biraz profesyonel davranmanız gerekiyor. İş birliği içerisinde olduğunuz kişi ya da kurumlarla bu ay içerisinde sık sık toplantı yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı destekleyecek olan tüm fırsatlar bu ay içerisinde kapınızda olacak. Eğer hayatınızda biri varsa onunla güzel ve mutlu günler yaşayabilirsiniz. Bu mutluluğunuz gelip geçici değil. Siz bu aşkın zeminini yıllar öncesinden atmıştınız. Bu ay içerisinde de aşkınızın meyvesini alabileceksiniz. Aşkı en derininden hissedebilirsiniz. Mutlu günler kapıda…

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın