Burç Yorumları

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Yazar: Özlem Ege

Mayıs ayında burcunuz için sizi yepyeni değişiklikler bekliyor. Bu ay kişiliğinizi ve kimliğinizi ortaya çıkarmakla beraber farklı yönlerinizle de herkesi şaşırtacaksınız. Bu yazımızda sizlere Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020 bahsetmek istiyoruz.

Yepyeni Bir Başlangıç

Mayıs Ayında yepyeni bir şekilde giriş yapıyorsunuz. Hayatınızda gerçekleşecek olan pek çok değişim bu ay iyice kendisini göstermeye başlıyor. Mart ayında her şey sakin ve durgun şekilde geçirebilirsiniz. Bu dönemde müdahaleden kaçınarak daha pasif şekilde olaylara yaklaşabilirsiniz. Fakat Mart ayının sonlarında doğru Uranüs tam yedi yıl boyunca burcunuzun üzerinde yer alacak. Bu noktadan sonra ise terazi burçları ve etrafında bulunan kişiler için değişim rüzgarları başlıyor. Bu dönemde kariyer gezegeni olarak bilinen Satürn çıkışını sürdürüyor. Bu dönem içerisinde kariyerinizde birtakım krizleri geride bırakabilir ve yükselişe geçebilirsiniz. Mayıs Ayında terazi burcu yurt dışı alanında farklı görev ve sorumluluklar alabilirsiniz. Jüpiter’in varlığı maddi anlamda sizleri şanslı hale getirecek.

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları – Aşk

Bu yılın en keyifli zamanlarından bir tanesi şüphesiz Venüs’ün burcunuzda ilerleme gösterdiği Mayıs ve Haziran dönemi olacaktır. Bu dönem içerisinde sevdiğiniz birisi bulunmuyorsa aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Eğer sevdiğiniz kişi varsa ilişkinizi daha özel hale getirebilirsiniz. Mayıs Ayında Venüs retrosunun olmaması sayesinde ilişkiler daha sorunsuz şekilde geçecek.

İş ve Para Yorumu

İş gezegeni olarak tanımlanan Mars Mayıs Ayında tam gaz ilerleyecek ve size dinamizm katacak. Özellikle Mars burcunuzun üzerinde dolaşıyorken 15 Nisan-30 Mayıs tarihlerinde kendinizi fazlaca yorabilirsiniz. Bu dönemlerde enerjinizi doğru ve yerinde kullanmanız tavsiye edilir.

Sağlık Yorumu

Uranüs’ün Mart ayı sonrasında burcunuzda yer almasıyla beraber en fazla dikkat etmeniz gereken konular ufak aksilikler olabilir. Uranüs normal zamanlarda daha az hareket yapan Terazi burçlarını olumsuz etkileyebilir. Bu durumlara hazır olmanızı sizlere öneriyoruz.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın