Burç Yorumları

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Yazar: Özlem Ege

Her alanda dengeli olmayı başaran Terazi Burcu bu ay da denge içerisinde olmayı başaracak. Her ne kadar kendini ön plana çıkarmayı sevse de bu ay bıraz geri planda kalması gerekiyor. İşte, Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Bu ay yenilikler ilginizi çekse de aşk ve sosyal evinizde ilerleme kaydeden Satürn ve Mars eski olaylarla ilgili çözüm aramanız gerektiği konusunda sizleri uyaracak. Bu dönemde finansal ve maddi konularla ilgili sorunların eşliğinde beklediğiniz yatırımlarda bazı gecikmeler olacaktır.

Mahkeme ve hukuksal meselelerinizde de bu dönem bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Ödenmemiş faturalar ve poliçelerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Vadesi gelen senetlerinizi kontrol edin. Partnerinizle ortak bir çalışma alanı içerisine girebilirsiniz. Jüpiter sizi oldukça etkiliyor.

Sosyal ilişkilerinizi geliştirmek için kapasitenizin üzerinde çabalarda bulunabilirsiniz. Sosyal ortamlar çerçevesinde, yapmak istediğiniz halde gerçekleştiremediğiniz bazı konularla ilgili yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Bazı başarılı organizasyonlar içerisinde bulunabilirsiniz. Öğrenme iç güdünüz oldukça yüksek ilerliyor. Öğreniminiz ve akademik kariyerinizle alakalı gelişimde olabilirsiniz. 3 Nisan tarihinden sonra Merkür sizi daha aktif hale getirecek. Düşünceleriniz değişime uğrayabilir. Böylece yaşadığınız gelişmelerden gereken dersleri çıkararak uzun vadede size yarar sağlayacak önlemleri alabilirsiniz.

Daha güçlü dostlukların pekişeceği ve sizi olumlu yönlendirecek enerjiler alacağınız bir dönemde bulunuyorsunuz. Onların desteğini üzerinizde hissederek onlarla ilişkilerinizi olumlu tutmayı başarabilirsiniz. Bu günlerde yatırımlarınız size kazanç sağlayabilir.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın