Burç Yorumları

Terazi Burcu Aylık Burç Yorumları – Şubat 2020

Yazar: Özlem Ege

Şubat ayında aileniz ile iletişiminiz ön planda olacak. Ailenizin geçmişte yanınızda olmadığı için biraz şikayetçi olabilirsiniz. Ama unuttuğunuz bir şey var. Sizi bu yaşa getiren, sizin tüm hayatınızda etkisi olan tek kişi aileniz. Onlara karşı biraz ön yargılı davranmıyor musunuz?

Şubat ayında maddi konuda harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Oldukça fazla harcama yaptınız. Bundan ötürü biraz para sıkıntısı çektiniz. Bu ay aşırı harcamalar yapmamalı ve finansal bütçenize uygun olarak hareket etmeniz gerekiyor. Partnerinizle yaşadığınız sıkıntılı zamanları geride bırakacaksınız.

Şubat ayı sizin için hastalık ayı olabilir. Sağlık problemleriyle boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle ihmal ettiğiniz bir sağlık probleminiz var ise Şubat 2020 de bunun üzerine daha fazla düşmeniz gerekiyor. Ailenizle aranızda yaşadığınız gerginliğin son bulması için biraz daha sakin tavırlar sergilemeli ve özenli kelimeler seçerek konuşmalısınız.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen online fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın