Burç Özellikleri

Terazi Burcu Nasıl İntikam Alır

Yazar: Özlem Ege

Terazilerin Güzel ve kötü huyları

 Teraziler çok sabırlı bir o kadar da sabırsızdırlar. Bir şeyleri kolay kolay unutmazlar canını acıtan insanlara karşı sürekli intikam duygusu beslerler. Onların canını yakanların canını daha fazla yakmak isterler. Terazilerin canı nasıl yanar diye bir soru sorularsa eğer hiç şüphesiz şöyle bir cevap alınır: teraziler güvendikleri ve inandıkları insanların o güveni ve inancı boşa çıkardıkları zaman terazilerin canını çok acıtmış olurlar. İntikam alma duyguları her geçen gün biraz güçlenen teraziler o günü sabırsızlıkla beklerler. Kıyamadıkları insanlar oluyor bazen ama terazi burcu öyle bir burç ki ayırt edemiyorlar o an. Dünyanın sonu olsa bile o intikamın peşini asla bırakmazlar üstünde aylar yıllar geçmiş olsa dahi unutmaları imkansızdır.

 Teraziler İntikamı Ne şekilde Alırlar?

 İntikam ateşini her gün körükleyen teraziler intikam almak istedikleri insanların kendi değiştirme ve geliştirme çabasında olduklarını gördükleri zaman onları çok çabuk affederler içinde merhamet barındıran teraziler bazen düşünce de dünyanın en iyi insanı bazen de en tehlikeli insanına dönüşebiliyorlar. Kendisine hata yapan insanlara karşı asla ilk adımı atan taraf olmazlar onların kırılan kalbini tamir etmek o kadar kolay olmuyor. Değerlere düşkün oldukları astroloji ile ilgilenmelerinde belli olan teraziler insanlara karşı asla onları ayıracak şekilde davranmazlar. Güven konusunda darbe yedikleri için teraziler yabancı insanlara güvenmeyi belli bir zaman diliminde ilk sıraya alırlar. Ama bu burç yine de güvenemez içine atarlar susarlar ama yine de konuşmazlar konuşmadıkları için öfkeleri kabarmaktadır.

 Teraziler Ne Yapar En Sonunda Peki?

 Teraziler sonuç olarak güçlenen nefretlerini ısınan intikam ateşini içlerine gömerler. Bunlara sebep olan insanlara öfkelerinin bile değmeyeceğini bilen teraziler daha fazla kelime tüketmeden kendi işlerine bakarlar. Asla onlarla konuşmayı tercih etmezler. Sevdikleri uğruna her şeyi feda edecek olan teraziler onlara yanlış yapıldığı zaman kılını bile kımıldamazlar. İntikam ateşini içinde soğutmayı düşünmeyen teraziler hiç öyle bir şey olmamış gibi yoluna bakmayı da başarabiliyorlar. Onlar için onu düşünmek bile değersiz olduğunu bilen teraziler. Sürekli arkaya dönük yol almaktansa sürekli ileriye doğru koşmayı ilk tercih olarak benimserler.

Telefonda fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularını kaçırmayın. Burç yorumundan, sanal kahve falına kadar tüm fal çeşitleriyle gerçekleri öğrenin!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın