Burç Özellikleri

Terazi Burcu Neden Hoşlanır

Yazar: Özlem Ege

Görünüşüne önem veren yakışıklı beylerin, her daim bakımlı ve hoş bayanların burcu olan Teraziler, her zaman şıklığa ve gösterişe büyük önem verirler. Terazi burcu, estetik duygusu gelişmiş insanların burcu olarak da bilinir. Oldukça kibar ve zarif olan Terazi burcu kadınları ve erkekleri nelerden hoşlanır ve neleri sever? Bu soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz. Peki, Terazi Burcu Neden Hoşlanır

Terazi Burcu Neden Hoşlanır

 Sanata ve sanat dallarına düşkün Terazi kadınları, astroloji alanında en fazla sanatla iç içe olan burçların başında gelir. Terazi burcu kadını yeteneklidir ve bu yeteneğini sanatla uğraşarak göstermeyi sever. Bu kadınların en az bir tane hobisi ve uğraşısı vardır. Dedikoduyu ve boş işleri sevmeyen Terazi kadınları, boş vakitlerini verimli kılmayı sever. Boş vakitlerini değerlendirerek kültür düzeylerini arttıran bu burç mensupları, tiyatro benim sergi senin dolaşır ve sürekli meşguldür.

 Terazi burcu kadını zarafete de en az sanat kadar düşkündür. Bu burca mensup kadınlar zarif, kibar ve nazik insanlardan hoşlanır. Görgü kurallarına uyulmasını severler.

 Terazi burcu kadını yapısı gereği açık sözlüdür ve bu sebeple kendini açık sözlü ve dürüst insanlara daha yakın hisseder. Net, merhamet sahibi, prensipli kişileri tanımaktan hoşlanırlar ve bu kişilere büyük bir değer verirler.

 Terazi Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır?

 Terazi burcu erkeği son derece zevkli bir kişiliğe sahiptir ve Terazi burcu erkeklerinin güzel olan şeylere karşı zaafı büyüktür. Nasıl karşıdaki insanın hoş ve özenli görünmesini istiyorlarsa kendilerine bakım yapmaya ve bakımlı olmaya da bayılırlar. Kozmetik ve bakım ürünleri Terazilerin ilgisini yoğun olarak çeker ve bu ürünlere çok para harcayabilirler.

 Empati yeteneği gelişmiş, kendi hislerine ve karşıdaki insanın hislerine önem veren kişilerden hoşlanırlar. Sakinliği ve huzuru seven Terazi burcu erkekleri, yumuşak ses tonuna sahip insanların yanında olmaktan çok hoşlanırlar ve dingin hissederler. Ayrıca Terazi burcu erkekleri iltifat duymaya ve güzel sözler işitmeye de bayılırlar.

 Terazi burcu erkeği değerlere büyük önem verir. Terazi burcu bir erkeğin değerleri arasında ise ilk sıra onun ailesi gelir. Terazi erkekleri ailelerine çok bağlıdırlar ve aileleri ile birlikte vakit geçirmekten inanılmaz bir keyif alırlar.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın