Burç Yorumları

Yay Burcu 2020 Yıllık Burç Yorumu

Yay Burcu 2020 Yıllık Burç Yorumu
Yazar: Elva Keskin

Yeni başlangıçlar her zaman heyecanlıdır. Hayal kurmak ve bu hayalleri gerçekleştirmek için hedefler belirlemek her zaman faydalıdır. 2020 yılı tüm burçlar için bir çok olumlu etki taşıyor fakat dünyada herkes için, her şeyin, aynı anda yolunda gitmesi gibi bir ihtimal olamaz. Beklentilerimizi gerçekçi bir seviyede tutarak ve astrolojinin bize göstereceği oluşabilecek zorlukları gözlemlersek, 10’dan geriye sayarken umut dolu olmamak için hiçbir sebep yok ☺

Zekice verilen kararların uzun süre etkilerini hissedeceksiniz! 

Gezegenlerin yılın başında konumlandırılması bir insanın hayatında kendini geliştirebilmesinde çok önemli bir rol oynar.  Jüpiter Satürn ve Merkür Oğlak’a giriyor. Fakat Jüpiter yılın başında Oğlak’a girerken zayıflayacak. Burada Satürn’ün varlığının bir bireyin yaşamına bilgelik ve barış getirmek gibi bir etkisi vardır. Gezegenler finans ile ilgili ikinci evde bulunduğundan, Satürn kişilerin bilgilerini finans alanında kullanmasına izin veriyor. Nakit girişinde bir artış görmeniz muhtemeldir. Her zamankinden daha fazla tasarrufa önem verebilir ve yeni para akışınızda daha çok birikim yapabilirsiniz. 

Ailenizi önceliklendirmeniz önem kazanacak!

Aile hayatınıza ve bununla ilgili meselelere dikkat etmeniz gereken bir yıl sizi bekliyor. Ailenize fazladan zaman ayırmanız ve dikkatinizi vermeniz sizin için faydalı olacaktır. Bu aşamada zayıflayan Jüpiter, Yay burcunun altıncı ve onuncu evine göz atar. Jüpiter’in onuncu ev üzerindeki etkisi,, doğrudan iş cephesinde refah beklentileri ile doğrudan ilgilidir. Hizmet sektörüne ait kişiler bu yıl büyüme ve yeni fırsatlara şahit olacaklar. Bu durum gezegenlerin konumlandırılması sonucudur. Öte yandan, iş adamlarının tanınmış bir şirket veya müşteri ile karlı bir anlaşma yapması muhtemeldir. 

2020’de 2019’a göre daha sağlıklı bir sene geçireceksiniz. Kendinizi üretken ve gelişime açık hissedebilirsiniz. Burada kendinizi rahat hissederken ve ilerlerken Şubat ayının ortasına gelindiğinde işler durgunlaşmaya başlayabilir. Bu noktada, Merkür Yay burcunun üçüncü evinden Kova’ya dönüyor olacak. Bu süreden sonra işler yeniden canlanmaya başlayacak. Mesleki kazanımı destekleyecek dizilimler oluşur. Ancak bu durum sadece motivasyonumuzu durumlara karşı kaybetmeden çalışmakla mümkün olacaktır. 

Yeni bir başlangıç!

Yay burcu 2020’de Nisan ayının ortalarında Merkür’ün Koç burcuna olan hareketi nedeniyle yeni bir başlangıç gözlemleyebilir. Yeni bir girişim, yeni bir ilişki ya da yeni kurulan ortaklık ve arkadaşlıklar ile ilgili adımlar atılabilir. Umudunuzu kaybetmeyin ve pes etmeyin. Motivasyonunuzu yüksek tutup, dürüst bir şekilde çalıştığınız sürece şans sizden yana. 

Venüs yedinci evinden İkizler’e giriyor. Bu gezegen hareketi özel hayat veya profesyonel hayattaki ilişkilerinizde sürtünmeye neden olabilir. Bu nedenle başınızı dik tutun ve yolunuza çıkan zorluklarla yüzleşin. Yanlış anlaşılmalara yol açabilecek iletişim enerjilerinin olduğu bu süreçte olabildiğince açık olun ve tartışmaya girmekten kaçının. Tüm hislerinizi süzgeçten geçirmeden, filitresiz söylemek ve alttan alınmasını beklemek için iyi bir zaman değil. 

2020 yılında seni bekleyenleri daha detaylı öğrenmek için, şimdi fal zamanı. Yeni yılda kahve falına, yıldız falına, burç yorumlarına baktırmak isterseniz; Falını bize gönderin, sizin için yorumlayalım. Burcunuz hakkında gerçekleri öğrenmek, Yıldızname falınıza baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularına online fal baktırabilirsiniz!

Ayrıca bizi sosyal medyadan takip edip fırsatlara erkenden erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Elva Keskin

Bir Yorum Yazın