Burç Yorumları

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Yazar: Özlem Ege

23 Kasım ve 22 Aralık da doğanlar yay burcu olarak nitelendirilir. Astroloji en özgürlüklerine düşkün burç olarak geçmektedirler. Kısıtlanmak karşı tarafın sürekli soru sorması hoşlarına gitmez. Yay burcu insanları, sosyal hayatta çok aktiftirler. Yalnızlığa gelemez ve sıkılırlar. Çok iyi arkadaş canlısı yapıları vardır ve arkadaşları ile vakit geçirmekten çok hoşlanırlar. Arkadaşları ile geçirilen eğlenceli zamanlar en mutlu oldukları anlardır. Zor kişilikleri vardır zor insan tabiri onlara çok iyi uyar. Burç olarak yeniliğe açıktırlar hayatlarında yenilikçi insanlara yer verirler. Yay Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları – Haziran 2020

 Yay burcu olduğu gibi kabullenilmek ister. Değiştirilmeye çalışılması hoşlarına gitmez kabul etmezler. Yay kadını, karşı cinsi güçlü ve koruyucu olarak görmek ister bu durum onların hoşuna gider. Karşı cinsin yol göstermesi gerektiğini düşünürler. Erkeğin kadına göre bir adım önde olması yay kadınını rahatsız etmez. Yay erkeği ise karşı cinsin iradeli ve kendine güveni olmasını ister. Kendi ayakları üzerinde duran kadınlar hoşlarına gider.

 Yay Burcu Aşkta Neler İster?

 Yay burçları aşk da sevilmek ister. Karşı taraftan sevildiğini görmek hoşlarına gider. Romantik anlar yaşamak mutlu eder. Evlilik yıl dönümü, sevgililer günü yay burçları için önemlidir, unutmazlar unutulmasını da istemezler. Pahalı hediyeler, lüks mekanlardaki sürprizler dikkatlerini çeker. İlişkide monoton değildirler ve karşı taraftan da bunu beklerler. Yay kadınları iltifattan hoşlanır sürekli övgü dolu sözleri duymak hoşlarına gider. Yay erkekleri kadınlar kadar iltifattan hoşlanmazlar daha çok iltifat eden taraf olurlar. Bu ay yay burcu olarak yeni kişilerle tanışabilir kendinize yakın hissettiğiniz biriyle ileri düzeyde mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz.

 Yay Burçları Genel Olarak Neden Hoşlanırlar?

 Konuşmayı çok severler ve karşı taraftan da bunu beklerler, suskun yapıya sahip insanları sevmezler. Alışveriş yapmaktan hoşlanırlar ve alışverişi genel olarak kıyafet ve kişisel bakım üzerine yaparlar. Dış görünüş önemlidir ve dış görünüşlerine dikkat ederler. Arkadaş veya sevgili ile beraber yapılan etkinlikler hoşlarına gider. Evde oturmaktan çok dışarıda bulunmak onları memnun eder. Gezmeyi gezdirmeyi severler ve yorulmayı bilmezler. Enerjileri genel olarak yüksektir ve bu durum çevresindeki insanlara da yansır. Negatif düşünceden çok pozitif düşünceye odaklanırlar. Pozitif durumları hayatlarına çekerler negatif durumları iterler.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın