Burç Yorumları

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Yazar: Özlem Ege

Bu ay sizin için bir değişim ayı desek yanlış olmaz. Mart ayı sizi değiştirmek istiyor. Yaşam alanınızı bir benze de olsa dengede tutmanızda fayda var. Zaten geçtiğimiz birkaç ay da başınıza ne geldiyse çevreden kaynaklı geldi. İşte, Yay Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları – Mart 2020

Bu ana dek müdahale edemediğiniz, önüne geçemediğiniz her detayla ayrı ayrı ilgilenmeniz sizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak yıpratmış durumda. Mart ayında biraz sakinliğe, huzura ve kendinize odaklanmaya ihtiyacınız var. Geçmişinize dair sorgulamaların ve anıların aklınızın derinliklerinden geçip giderken, gökyüzü size ilerlemeyi asla unutma diye fısıldayabilir. Mesela artık bir yerlere takılı kalmayın. Bu sizin yalnızca zaman kaybetmenize neden olacak.

Geçmişinizden gelen tecrübelerinizi yolunuzu aydınlatmak için kullanabilirsiniz. Alacağınız bazı kararlarda oldukça net tavırlar sergiliyorsunuz. Geçmişin acı veren yanlarıyla yüzleşerek geçmişi, geçmişte bırakmak isteyeceksiniz. Bununla beraber Mart ayında geçmiş zamanda kalbini kırdığınız biriyle hiç aklınıza gelmeyen bir anda karşılaşıp yüzleşebilirsiniz. Kalbini kırdığınız kişiden özür niteliğinde yapacağınız bir konuşma sizi rahatlatabilir.

Bu ay içerisinde yaşanan yeni ay nedeniyle bazı yükselmeler yaşadınız. İnsanların doğal, alışık olduğu hal ve hareketlerine takılı kalabilirsiniz. Diğer yandan da yeni ay iç görüleri artış gösterebilir. Daha önce de belirttiğim gibi bu ay geçmişinizi sorguluyor olmanız da yeni ay dan kaynaklanmaktadır. Sürekli iletişim halinde olduğunuz emek verdiğiniz, kendinizi ortaya koyduğunuz herkesin size karşı samimi olmalarını bekleyebilirsiniz.

Yeni başlayan bir ilişkiniz varsa ilgisiz kaldığı hissine kapılabilirsiniz. Her şey bu kadar yeniyken bazı şeyleri akışına bırakmak en doğrusu olacaktır. Ayrıntıları fark edip de parçaları birleştirdikten sonra gelen tüm haberleri ciddiye almayabilirsiniz. Şans gezegeni olan Jüpiter yaklaşık 12 yıl sonra evinde olacak. Bu da demek oluyor ki, bu ay çok şanslı olacaksın. Yüzleşmelerle dolu maceralı bir ay sizi bekliyor. Aşk hayatınızda renkli günler yaşayacağınız, uzun zamandır mutlu olmadığınız günleri geride bıraktığınız bir aya merhaba deyin.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın