Burç Yorumları

Yay burcu aylık burç yorumları-Mayıs 2020

Yazar: Özlem Ege

İnsanlar yaşama anne rahminde başlarlar; bizler anne rahmine düştüğümüz an bize bir kader çizgisi çizilir ve bu çizgiye çeşitli alternatifler bırakılır. İnsanların kader konusunda en yanlış anladıkları nokta şudur ki; kaderin çizildiği çizgiden asla çıkma şansı olmadığına inanılır.

Durum bunun gibi değil aksine insanlara verilen akıl ve kendine oluşturdukları karakterle birlikte kader çizgisinde bulunan iyi alternatifleri tercih edebilirler. İnsanlar için bazı işaretler verilmiştir; bu işaretleri anlayabilen kişiler kendilerine daha istendik bir yaşam sürebiliyorlar. Öncelikle yıldızlar bu işaretlerden biridir ve eski tarihlerden beri yıldızlara bakılarak çeşitli yorumlar yapılır. Burçta bunun modern adıdır. İnsanlar için burçları çeşitli anlamlar söylerler, bizde mayıs ayı için yay burcunun işaretlerini anlatacağız.

Yay burcu aylık burç yorumu- Mayıs-2020

 Yay burcunda olan kişiler için nisan ayına kadar işler pekte yolunda gitmedi, merak etmeyin yalnız değilsiniz koç burcu dışında 200 yılı çoğu burca iyi gelmedi. Bazı noktalarda zirve yapılan bu yılda bazı noktalarda bir çöküş vardı. Durum bu şekilde olunca hiçbir burç tam olarak bütünü oluşturamadı. Yay burcu için aşk hayatı mayıs ayında da bir karmaşa içinde olacak ta ki mayıs ayı sonuna kadar işler 28 Mayıstan sonra yoluna girecek ve siz bu günler arasında fazlasıyla dikkatli olun. Sevgiliniz ya da karınızın sözleri iyi de olsa size ters gelecektir; bu durumu idare etmeye çalışın. Sizler mayıs ayında çabuk sinirlenen bir karaktere bürüneceksiniz; gece olunca kendinize huzur yaratacak objelerle ilgilenin. Bu ay boyunca fırsat yaratarak doğa ile iç içe olun; böyle gerginlikleri ancak doğa alabilir.

Yay burcu iş yorumu Mayıs-2020

Yay burcu mayıs ortasına kadar iş hayatında bir değişim yaşayacak gibi gözükmüyor ama mayıs ayının ortasından sonra onlar için bir değişim ve ya karar vakti diyebiliriz. Sakın ama sakın sinile bir karar almayın bu sizi çok yanlış noktalara sürükleyebilir. Yıldızlara göre iş hayatınızla aşk hayatınız bir örümcek ağı gibi bağlantı kurmuş; biri diğerini de olumsuz etkiliyor. Siz olun bu ikisini birbirine katmayın. Sorunları daha da büyütmeden bu ayı atlatın.

Telefonda fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularını kaçırmayın. Burç yorumundan, sanal kahve falına kadar tüm fal çeşitleriyle gerçekleri öğrenin!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın