Burç Yorumları

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Yazar: Özlem Ege

Yay burcunu nisan ayında bazı yenilikler bekliyor. İş ve aşk hayatında bazı yenilikler olacak. Bazı insanlarla karşılaşacaksınız. Unutmayın ki hayallerinizle hareket etmek size her zaman kazandırmasa da bu ay kazandıracak. İşte, Yay Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

Yay burcu bu ay yine duygusal tavırlarıyla ön plana çıksa da akılcı tavırlarıyla da sizi şaşırtabilir. Mesela bir anda sizi duygulandırırken, bir anda güldürebilir. Yay burçlarını çözmek hiç kolay değildir. Yay burcunu çözmek için biraz zamana ihtiyacınız vardır. Yay burçlarıyla biraz vakit geçirerek siz de onları çözebilir ve harika dostluklar kurabilirsiniz. Yay burçları özellikle dostluklarına çok sadıklardır. Bundan ötürü çok dostları yoktur. Ama hayatında olan kişiler de hayatında uzun zamandır vardır.

Yay Burcu Aylık Burç Yorumları – Nisan 2020

3 Nisan tarihinden sonra Venüs sizin karşı evinizde ilerlemeye başlıyor. Bulunduğunuz ortamda kendinizden emin tavırlar içerisine giriyorsunuz. Çevrenize oldukça hakimsiniz. Israrcı tavırlarınız sizi olumsuz olarak etkilediğinden ötürü siz ele aldığınız konularda başarılı olacaksınız. Girdiğiniz topluluklarda güzel konuşmalarınızla ve kendinizden emin tavırlarla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

20 Nisan tarihinde Güneş, Uranüs ile beraber çalışma evinizde olacak. Beraber iş yaptığınız kişilerle hareketli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Güneş özel ilişkileri gündeme getirecek. Tüm ay boyunca kişisel egonuzu ilişkilerinize yansıtacaksınız. Güneş bu ay size güç ve sabır verecek. Beraber çalıştığınız kişileri sınayabilir ve disiplinli çalışmalar sağlamak adına onları motive edebilirsiniz. Güçlü beraberlikler kurabilirsiniz. Maneviyat duygusu içerisinde hareket etmek sizi oldukça rahatlatacaktır.

Siz de online fal baktırmak ister misiniz?

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın