Burç Özellikleri

Yay Burcu Erkeği ve Kadını Özellikleri

Yazar: Özlem Ege

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkeği biraz maceraperest biraz gezgin , dünyayı keşfetmek isteyen bir erkek modelidir .Neşelidirler , komiktirler, özgürdürler, çok fazla sıkıntıya gelemezler ve hayatta da çok sıkıntıya gelemezler.

Kaçıp gitmek isterler, son derece yenilikçidirler .Doğal yetenekleri olarak enerjiktirler , gezmekten ve yeni şeyler keşfetmekten keyif alırlar .Yay burcu erkeği hayatınıza hem neşe hem de hareket getirecektir .Çok fazla kurallara uygun yaşamaktan hoşlanmayabilirler .Dünyayı gezmek isteyebilirler .Yaşam amacı vardır ve bu amacında özgür olmak vardır .Yaylar kıskanmaktan ve özgürlüğün baskılanmasından nefret ederler .Kıskanılmaktan da nefret eder çünkü kendisi zaten kıskanmaz ve bu duyguyu çok fazla bilmez .O yüzden çok sahiplenmemek koşuluyla bir yay erkeği size hem mutluluk hem de huzur verecektir.

 Yay burçları çok neşelidirler .Çok iyi dost ve arkadaş olurlar .Hayatınıza zaten ateş enerjisini de getireceklerdir .Yay burçlarının yönetici gezegenleri Jupiterdir .Dolayısıyla yay burcu erkeği hayatınıza şansta getirecektir .Yaylarla birlikte olmak gayet keyiflidir.

Yay Burcu Kadını

Ateş elementi olan yay burcu kadınları son derece neşeli bir doğaya sahiptir .Kıpır kıpırdırlar ve yerinde duramazlar .Doğal içgüdüsel bir enerjileri vardır. Son derece arkadaş canlısıdırlar .Gezmekten keşifler yapmaktan keyif alırlar .Yay burcu kadınıyla beraber olmak hayatınızı neşelendirmek ve güzelleştirmek anlamına gelir kısacası .

Her şeyi bilmek isterler .Yay burcu ile birlikteyseniz kıskanılma ihtimaliniz çok zayıftır sizi özgür bırakacaktır .Çünkü her şeyden önce özgür olmak isteyeceklerdir .Bunu sizden talep edecektir .Yay burcu kadınları çok güzel gülümserler .Bu burçtan olan kadınları herhangi bir ortamda fark etmemeniz mümkün değildir .Çok uyumlu bir anne olacaktır .Çocuklarını da son derece modern yetiştireceklerdir .Birlikte oldukları kişiye hem özgürlük hem neşe hem de enerji getireceklerdir .Yay burcu kadınları uzun süre bir yerde kalmaktan sıkılabilirler hareket isterler .Değişken bir burçtur .Neşeliyken bir anda durgunda olabilir üzerine çok fazla gidilmemesi gerekir .Çok fazla soru sormamak gerekir .Doğaları son derece sıcaktır.

 Enerjik olmak ,keşifçi olmak ,özgür olmak ,etrafına enerji saçmak ,girdiği ortamda kendini belli etmek, güzel bir eş ve dost olmak yay burcunun en belirgin özelliklerindendir.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen telefonda fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın