Burç Özellikleri

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yazar: Özlem Ege

Oldukça aktif yapıya sahip olan Yengeç burcunun kendi kadar aktif bir hayatı olmasa bile beraber olduğu kişiyle uzun yıllarını geçirebilir. İlişkilerinin sonu genellikle evlilikle sonuçlanan yengeç burcuna mensup kişilerin yoğun duygu dünyası vardır. Romantizm ve aşk onlar için önem arz eder. Yengeç Burcu Aşk Hayatı İle ilgili detaylı bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Yengeç Burcu Aşk Hayatı

Yengeç burcu kişileri pek mantık evliliği yapmaz. Onlar genellikle beraber mutlu oldukları, kendilerini yanlarında huzurlu hissettikleri, kalbini her daim çarptıran kişilerle beraber olmayı isterler. Paraya çok fazla önem vermeyen yengeç burcu biriyle asla maddiyatı için beraber olmaz. Onun için çift olmak, arada, arada güçlü bir bağ olmasını da gerektirecektir. Yengeç burcunun aşk hayatı genellikle çok hareketli değildir. İlişkilerinde sakinliği ve dinginliği severler. Oldukça alıngan olduğu zaman ona karşı biraz alttan almanız gerekiyor.

Güven konusunda yengeç burcuna gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Eğer sizi bekleyeceğim derse bekler. Bu nedenle yengeç burcuna mensup olan kişiler oldukça güvenilirdir. Aşk hayatında tutkuya önem veren bu kişiler eğer güçlü bir bağ hissederlerse o kişiyle birlikte olurlar. Kısa süreli ilişkilerin insanı olmadıklarından ötürü, ikizler ve yay burcuyla anlaşamazlar. İkizler burcu, yengeç burcunun fazla duygusal olmasından sıkılarak onlardan uzaklaşabilirler. Yengeç burcunun en iyi anlaştığı burçlar oğlak, boğa ve kovadır.

Telefonda fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularını kaçırmayın. Burç yorumundan, sanal kahve falına kadar tüm fal çeşitleriyle gerçekleri öğrenin!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın