Burç Yorumları

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Yazar: Özlem Ege

Mayıs ayına başladığınızda odak noktanız kendiniz olacaksınız. Güzelliğinize önem vereceğiniz bir süreç başlıyor. Bazı radikal değişiklikler yapabilirsiniz. 3 Mayıs tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. 7 Ağustos tarihine kadar gönül ilişkinizde kendinizi biraz arka plana atacaksınız. Ne kadar iletişim kurmak isteseniz de onun tepkilerini anlamak adına sessizliğinizi koruyabilirsiniz. Ayrıca bu ay eski sevgilinizden haber alabilirsiniz. İşte, Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları – Mayıs 2020

Özellikle bugünlerde aile büyüğünün otoriter ve inatçı tavırları sizi çileden çıkarabilir. Evinizde bazı riskli hareketlerden kaçınmanız gerekiyor. Borçlarınız bir hayli birikti. Dikkat etmeniz gerekiyor. 11 Mayıs tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapıyor. 27 Mayıs tarihine kadar kariyer hayatınızla ilgili yeni şeyler yaşayabilirsiniz.

Eğitimleriniz ve seminerleriniz gittikçe sıklaşabilir. Toplantıların ardı sıra yeni iş teklifi alabilirsiniz. 19 Mayıs tarihinde Güneş boğa burcuna geçecek. 20 Mayıs tarihine kadar ihtiyacınız olduğunda dostlarınızın arkanızda olacağını görebilirsiniz. Çevrenizde ise yaptığınız bazı işlerde yükselişe geçebilirsiniz. Aşk hayatınızda şanslı zamanlar geçirebilirsiniz. 23 Mayıs saat 05.25 de Boğa burcunda 3 derecede yeni ay meydana gelecek. Sürprizlere hazır olmanız gereken bir yeni ayda sınız.

Telefonda fal baktırmak için Falbahçem’in ünlü yorumcularını kaçırmayın. Burç yorumundan, sanal kahve falına kadar tüm fal çeşitleriyle gerçekleri öğrenin!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın