Burç Yorumları

Yengeç Burcu Aylık Yorum – Şubat 2020

Yazar: Özlem Ege

Şubat ayı sizin için aşk ayı demek. Bu ay eğer ilişkiniz yoksa yeni kişiyle tanışabilir ve uzun vadeli bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa partnerinizle ciddi kararlar alabilirsiniz. Mesela Uzun zamandır sevgililik hayatı yaşıyorsanız evlilik kararı alabilirsiniz.

Her zaman diyoruz ki geçmişinizden kurtulmadığınız takdirde hiç mutlu olamayacaksınız. Şubat ayında geçmişinizde kalan bir kişi tekrardan karşınıza çıkabilir. Bu kişi sizin tüm planlarınızı etkileyebilir. İş hayatınızda aldığınız başarılar bu ay da artarak devam edecek.

Normalde sizi eleştiren kişilere karşı her zaman sakin tavırlar sergiliyorsunuz. Fakat şubat ayında aynı sakin tavrı sizden göremeyebiliriz. Ama bizden size bir tavsiye. Her zaman öfkeyle kalkan zararla oturur. Sakin kaldığınız takdirde hem iş, hem aile hem de aşk hayatınızda kazanan siz olacaksınız. Sağlığınıza bu ay biraz önem vermeniz gerekiyor.

Falbahçem’in ünlü yorumcuları burç yorumu, yıldızname, su falı, durugörü, sanal kahve falı ve daha birçok fal çeşidini yorumluyor. Gerçekleri öğrenmek için hemen online fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın