Tarot Falı

Yıldız Tarot Kartı Anlamı Nedir?

Yazar: Özlem Ege

Dizlerinin üzerine çökmüş olan güzel bir kızın bir dizi toprakta bir ayağı da suda bulunuyor. Toprak ağırlığı çekiyorve şuuraltının suları ile kendini dengeliyor. O hayat suyunu madde dünyasına aktaran tabiat ana da İmparatoriçe’dir. Sol elinde bulundurduğu sürahidan toprağa, madde alemine doğru akan şuurluğun suyu, kozmik şuurluğun havuzuyla kavuşmadan önce beş duyu organını temsil edecek olan küçük dereciklere dönüşmektedir. Yıldız Tarot Kartı Anlamı Nedir? diye soranlar için detaylı kart anlamı aşağıda. Okumaya devam edin.

Yıldız Tarot Kartı Anlamı Nedir?

Yıldız Tarot Kartı, kartı seçen kişinin arzularını ve düşüncelerini temsil etmektedir. Güven ile doğal yetenekleri aramayı gösterecektir. Olumlu, pozitif düşünce, iyi ruh ve fiziksel sağlığı simgeleyecektir. Meditasyon, bu kart ile sembolize edilecektir. Bu kartı seçen kişiyi, yeni yetenekler kurması, yaratıcı hedeflere ulaşması için destekleyeceksiniz.

Yıldız Tarot Kartı

Ayrıca hayal kırıklıklarıyla sonuçlanmış olan umutları temsil eder ve iyimserlikler yok olmuştur. Yıldız tarot kartı ters geldiği takdirde güçleri, yaratıcılığı değersiz saydığı gerekçesiyle kendisini yetersiz hissedebilir. Bu nedenle de tüm yaratıcılığı kaybolacaktır. Yıldız tarot kartı maddi ve manevi gücü temsil etmektedir.

Kartın üst kısmında yer alan biri büyük olmak üzere sekiz adet yıldız görülmektedir. Yıldızların verdiği ışığın altında, çıplak bir genç kız, havuzun yanına diz çökmüş elinde olan testiden su dökmektedir. Sağ elinde bulunan testideki suyu havuza dökmekte, sol elindeki suyu da maddeyi sembolize ederek toprağa dökmektedir. Kuş resmi de dinlenen ruhu temsil etmektedir. Genç kız da doğa ananın takendisidir.

Tarot falı yorumu için Falbahçem’in ünlü yorumcularına canlı fal baktırabilirsiniz!

Yazar Hakkında

Özlem Ege

Bir Yorum Yazın